Restauracja z tarasem widokowym – Kraków i okolice

Wzgórza porośnięte lasami, malownicze białe skały, zdumiewający krajobraz Małopolski – nasza restauracja z tarasem widokowym pod Krakowem gwarantuje niezapomniane widoki. To wspaniała sceneria dla romantycznych kolacji we dwoje, ale nie tylko – organizujemy również imprezy okolicznościowe, eventy czy wesela. Z naszej oferty korzystają również turyści, którzy chcą wypocząć w tym wyjątkowym zakątku Polski.

Szukasz romantycznej restauracji z widokiem na wzgórza?

Nasza restauracja z widokiem na malownicze wzgórza mieści się w Giebułtowie – niedaleko Krakowa. To bardzo atrakcyjna lokalizacja – przyjeżdżają do nas rodziny z dziećmi, zakochane pary, a także ludzie biznesu czy turyści, szukający wytchnienia od miejskiego stylu życia. Nasz lokal znajduje się na Szlaku Orlich Gniazd, a niedaleko od nas także do szlaku rowerowego. Jeżeli planujesz ciekawy wypad za miasto, koniecznie wstąp do naszej restauracji z tarasem widokowym – to tylko kwadrans od Krakowa.

Marzysz o wyjątkowej kolacji z widokiem na malownicze wzgórza? W Zielonej Zatoce różne smaki – nowoczesne i tradycyjne – tworzą własną, wyjątkową historię. Doskonała kuchnia i magia małopolskiego krajobrazu sprawią, że każdy wieczór będzie zachwycający. Autorskie dania, przygotowywane przez Szefa Kuchni, zaspokoją wyrafinowany gust nawet największych smakoszy i koneserów dobrej kuchni. Odwiedź naszą restaurację z widokiem na góry i ciesz się wyjątkowym czasem spędzanym w gronie przyjaciół i rodziny!