Sala weselna – Kraków i okolice

Zielona Zatoka to miejsce, które powstało z myślą o stworzeniu eleganckiej i oryginalnej przestrzeni pod wyjątkowe przyjęcia i uroczystości weselne. Nasza sala weselna pod Krakowem znajduje się z dala od miejskiego gwaru, jest otoczona malowniczymi skałami i romantycznymi wzgórzami. Drzewa, zieleń i czyste niebo – jeśli marzysz o weselu inspirowanym naturą i tradycyjnym pięknem, gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Nasza sala weselna w Giebułtowie to prawdziwa oaza spokoju. Mimo że od Krakowa dzieli nas jedynie kwadrans drogi, to udało nam się stworzyć urokliwą przestrzeń – idealne miejsce na wyjątkowe wesele wśród piękna niezmąconej niczym przyrody. Gwarantujemy prywatność – indywidualne podejście do organizacji imprez okolicznościowych sprawia, że nasi goście mogą cieszyć się wspaniałymi chwilami wśród najbliższych i ukochanych osób.

Kameralna restauracja na wesele pod Krakowem

Nie ukrywamy – w okolicach Krakowa możesz znaleźć wiele restauracji na wesele. Wyróżnia nas jednak nie tylko sąsiedztwo pięknej natury, gór i lasów, ale i wyjątkowa kuchnia. Inspirujemy się polską tradycją kulinarną, choć wiele czerpiemy również z kuchni włoskiej. Korzystamy z regionalnych składników, kierujemy się oryginalnymi recepturami, tworzymy wspaniałe dania o niebanalnej kompozycji. Wieczorami ogrzeją gości nasze wina – rozpieszczające ciało i pobudzające zmysły.

Nasza restauracja na wesele jest niezwykle funkcjonalna. Do dyspozycji gości oddajemy bezpłatny parking, klimatyzowane sale, kąciki zabaw dla dzieci, słoneczny taras z nieprawdopodobnym widokiem na wzgórza i wiele innych atrakcji oraz udogodnień. Pomoc w organizacji niezapomnianego wieczoru będzie dla nas wielką przyjemnością!