Restauracja polska pod Krakowem

Jak najlepiej określić kuchnię polską? To idealne połączenie tego, co narodowe i regionalne, z wieloma wpływami zagranicznymi. Aby przekonać się, jak smakuje prawdziwa tradycja, warto odwiedzić naszą restaurację polską pod Krakowem. To miejsce, które powstało z miłości do rodzimych smaków i z fascynacji jakościowymi składnikami. Tradycyjne podejście łączymy z nowoczesną otwartością, dlatego nasze dania obiadowe przyciągają uwagę nawet największych koneserów.

Kuchnia polska zawsze rozwijała się w sąsiedztwie natury. Dawniej używano naturalnych produktów pochodzących czy to z łąk, czy to lasów. Nasza restauracja polska również ma bliski kontakt z przyrodą – wystarczy wejść na nasz taras i zachwycić się urokliwym krajobrazem Małopolski, bliskim sąsiedztwem lasów, wzgórz i łąk. Jeśli chcesz poznać dawne smaki w zupełnie nowej odsłonie, odwiedź naszą restaurację! Nasz lokal znajduje się w Giebułtowie – miejscowości oddalonej o kwadrans od Krakowa.

Odkryj tradycyjne smaki!

Nasza kuchnia jest pełna regionalnych smaków. U nas spróbujesz np. kwaśnicy – typowej zupy góralskiej, popularnej w Małopolsce. Na kulinarny charakter tej kuchni wpłynęła historia – w niektórych daniach czuć wspomnienie dawnej monarchii austrowęgierskiej i Galicji, stąd popularność zupy gulaszowej, ryb czy słynnych flaczków – u nas również w wydaniu wegetariańskim. Jak widać, łączymy różne tradycje, wiedząc, że kuchnia narodowa to przede wszystkim różnorodność.