Restauracja biznesowa – Kraków i okolice

Nie jest tajemnicą, że negocjacjom często towarzyszy smaczny obiad lub wyśmienita kolacja. Zielona Zatoka to restauracja biznesowa pod Krakowem, do której możesz zaprosić swoich partnerów biznesowych na owocne spotkanie. Stworzyliśmy bardzo funkcjonalną przestrzeń – nasz lokal to idealne miejsce zarówno do merytorycznych rozmów, jak i do świętowania wyjątkowych sukcesów.

Jeżeli szukasz niebanalnej restauracji na spotkania biznesowe, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Atutem naszego lokalu jest świetnie zaaranżowana przestrzeń – miejsce zostało odpowiednio doświetlone, wyróżnia się elegancją i dobrym klimatem. Możemy pomóc w zorganizowaniu mniej lub bardziej formalnych spotkań firmowych, a także eventów firmowych czy imprez integracyjnych. Zielona Zatoka to nie tylko restauracja biznesowa, ale i sale konferencyjne – możesz u nas zorganizować szkolenia z przerwami kawowymi i pysznymi przekąskami dla wszystkich gości.

Spotkania biznesowe pod Krakowem

Coraz ciekawszą alternatywą dla szybkich rozmów w zatłoczonych restauracjach w centrum miasta są eleganckie lunche i kolacje w restauracji biznesowej z widokiem na malownicze wzgórza. Latem na naszych gości czeka słoneczny taras – nadający klimatu i sprzyjający rozmowom w kuluarach. Atuty naszego lokalu nie wyczerpują się na krajobrazie – w menu Zielonej Zatoki znajdziesz dania tradycyjne, makarony, ryby, a także bogatą kartę win.