Restauracja pod Krakowem

Zielona Zatoka to wyjątkowa restauracja pod Krakowem – znajdująca się w miejscowości Giebułtów, 10 km od stolicy Małopolski – która została stworzona z miłości do sztuki kulinarnej, dobrych smaków, oryginalnych receptur i wina. Nasza restauracja autorska to przestrzeń harmonijna – tutaj różne kuchnie łączą się w doskonałe kompozycje. Chcieliśmy odtworzyć klimat polskiej tradycji i włoskiego wyrafinowania. W efekcie powstało nowatorskie menu, które zabierze wszystkich gości w podróż nie tylko po Europie, ale również w bogactwo regionu.

Nad wszystkim czuwa Szef Kuchni, który w otwartej kuchni przygotowuje wszystkie dania – czy to pyszne obiady, czy aromatyczne przystawki. Zaliczamy się do polecanych restauracji, które w pierwszej kolejności stawiają na sezonowe, lokalne i starannie wyselekcjonowane produkty, które pozwolą odtworzyć smak kuchni polskiej i włoskiej. Chcemy demonstrować zasobność polskiej kuchni, podając znane i lubiane dania w odświeżonej formule. Inspirujemy się również kuchnią małopolską, smakami dawnej Galicji i zapachami znanymi z dzieciństwa.

Romantyczna restauracja na randkę

Zielona Zatoka to również niezwykle atrakcyjna restauracja na randkę: dość intymna, kameralna, zapewniająca prywatność wszystkim gościom. Po zakończonej kolacji możesz zaprosić swoją ukochaną na romantyczny spacer – nasz lokal znajduje się w samym sercu zielonych wzgórz. Malowniczy krajobraz, bliski kontakt z naturą i najlepsze wina podawane do aromantycznych dań – istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać naszą restaurację na randkę.