Chrzciny w Krakowie i okolicach

Mamy duże doświadczenie w organizacji chrzcin w malowniczej scenerii podkrakowskich wzgórz. Dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie celebrujące pierwsze dni życia dziecka było naprawdę wyjątkowe i niezapomniane. Możemy zaproponować nie tylko eleganckie wnętrza restauracyjne, ale i bogate menu czy specjalny kącik do zabaw dla maluchów. Pyszne dania obiadowe, niezliczone przystawki i smakowite desery – nasze smaki łączą tradycję i nowoczesność, a wszystko to pod czujnym okiem Szefa Kuchni.

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, pięknie zaaranżowana i udekorowana sala, a także wspaniały krajobraz – mamy wszystko, by zorganizować wyjątkowe chrzciny i inne przyjęcia w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Nie zapomnimy o żadnym gościu – nawet o tym najmłodszym. Przygotujemy odpowiednie menu dla dzieci i matki karmiącej, zapewnimy wyśmienitą kuchnię dostosowaną do różnych preferencji i wymagań zaproszonych gości, zorganizujemy – w razie potrzeby – foteliki do karmienia.

Niezapomniane przyjęcie rodzinne poza miastem

Malownicze otoczenie to jeden z powodów, dla których coraz więcej rodzin decyduje się na zorganizowanie chrzcin i innych przyjęć poza miastem. Atutem naszej sali jest atrakcyjna lokalizacja – to nie tylko sąsiedztwo nastrojowych wzgórz, ale i wygodny dojazd z Krakowa. Można do nas dojechać w kwadrans z centrum stolicy Małopolski. Wspaniała sceneria może stanowić również ciekawe tło dla pamiątkowych zdjęć, zwłaszcza jeśli jesteś miłośniczką stylu rustykalnego i tradycyjnego piękna.