Eventy firmowe – Kraków i okolice

W Giebułtowie blisko Krakowa czeka na ciebie wyjątkowe miejsce do zorganizowania eventów firmowych, spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji. Jeśli planujesz zorganizowanie imprezy firmowej z dala od centrum miasta, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Mamy duże doświadczenie w organizacji tego rodzaju eventów – uważnie wsłuchujemy się w różne potrzeby i oczekiwania gości.

Nasze sale bankietowe to elegancka i świetnie zaaranżowana przestrzeń do rozmów i świętowania sukcesów w firmie. To także doskonałe miejsce do integracji i budowania pozytywnych relacji w zespole. Sprzyja temu malownicze otoczenie. Omów szczegóły projektów w sąsiedztwie pięknych wzgórz i skał – z dala od zgiełku, samochodów i hałasu metropolii. Kameralna przestrzeń nadaje się do zorganizowania eventów firmowych i mniej lub bardziej formalnych spotkań w gronie współpracowników.

Nowoczesne zaplecze biznesowe

Nasz lokal to nie tylko sale bankietowe, ale i nowoczesne oraz funkcjonalne zaplecze konferencyjne. Zorganizujemy wydarzenie firmowe, połączone ze szkoleniami czy spotkaniem zarządu. Przestronne wnętrza służą owocnym rozmowom i negocjacjom. Atrakcyjna aranżacja całego budynku może stanowić interesującą oprawę dla eventów firmowych.

Bardzo ważna dla naszej restauracji z tarasem widokowym jest dobra kuchnia. Wszystkie dania – jak również desery i przekąski – przyrządzamy z lokalnych produktów. Inspirujemy się tradycyjnymi smakami, choć jesteśmy otwarci również na nowoczesne wyzwania. Wszystkie potrawy serwujemy z poszanowaniem oryginalnych receptur. Pracownicy restauracji dbają o profesjonalną i dyskretną obsługę na każdym etapie imprezy firmowej.